Grup Firmaları

ÇELTİKÇİOĞLU İNŞAAT

Çeltikçioğlu Şirketler Grubunun ana firması olan Çeltikçioğlu İnşaat 1991 yılında, Hilmi Çeltikçioğlu şahıs firmasının müesseseleşmesi amacıyla, Hilmi Çeltikçioğlu, H. Adnan Çeltikçioğlu ve A. Kemal Çeltikçioğlu’nun kurucu üyeliği ve ortaklığı ile kurulmuş, şahıs firmasının tüm varlık ve taahhütleri bu firmaya devredilmiştir. Çeltikçioğlu İnşaat, altyapı inşaatları ve deniz inşaatları konusunda uzmanlaşmıştır. Çeltikçioğlu İnşaat gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli altyapı ve deniz inşaatı projelerine imza atmaktadır. Çeltikçioğlu Grubu Türkiye’nin en büyük deniz inşaatları yatırımını gerçekleştiren; denizde (-)100 m su derinliğine kadar her cins zeminde kazı – dolgu ve imalat yapabilecek, deniz işleri ekipmanı donanımlı, 4 gemi, 1 römorkör, 5 özel amaçlı tekne ve 2 adet yüzer platformdan oluşan filoya sahiptir.

DENİZALTI İNŞAAT

Denizaltı İnşaat, grubun deniz inşaatları ve altyapı projelerini gerçekleştirmek üzere 1999 yılında kurulmuştur. Çeltikçioğlu Grubu Türkiye’nin en büyük deniz inşaatları yatırımını ger­çek­leş­tir­en; denizde (-)100 m su derinliğine kadar her cins zeminde kazı – dolgu ve imalat yapabilecek, deniz işleri ekipmanı donanımlı, 4 gemi, 1 römorkör, 5 özel amaçlı tekne ve 2 adet yüzer platformdan oluşan filoya sahiptir.

SAUDİ CELTIKCIOGLU COMPANY

Çeltikçioğlu Grubu, 2009 yılı Ocak ayı itibariyle Suudi Arabistan Krallığında müteahhitlik hizmetleri yapmak üzere "Saudi Celtikcioglu Company (SCC)" yi kurmuş bulunmaktadır. Şirketin sermayesinin yüzde yüzü ÇELTİKÇİOĞLU ortaklarına aittir. Şirketin merkezi Cidde şehrindedir.

DENİZ PROJE

2000 yılında proje hizmetleri konusunda hizmet vermek üzere kurulan Deniz Proje, her türlü altyapı ve deniz yapıları ile deşarj tesislerinin tasarım ve mühendislik hizmetlerini veren grup şirketidir.

BETEL BETON

Betel Beton 1992 yılında, beton ve betonarme boru, muayene ve parsel bacası elemanları ile diğer benzer beton elemanlarının imalatlarını gerçekleştirmek ve grubun söz konusu malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan grup şirketidir.

BRAGFOR

Bragfor 2004 yılında, besicilik, tarım ve ormancılık faaliyetlerini kombine olarak yürütmek amacıyla kurulmuş grup şirketidir. Faaliyet alanları besicilik, rençperlik, gübre, ağaç, fidan, ormancılık ve bu dallarda elde edilen ürünlerin ithalat ve ihracatına yönelik çalışmalarda bulunmaktır.

Bragfor web sitesine gitmek için tıklayınız...

GENYA ENERJİ

2008 yılında kurulan Genya Enerji, ülkemizdeki enerji açığının kapatılması için özellikle su ve rüzgar potansiyelini enerjiye dönüştürmek amacıyla proje gerçekleştirmek ve uygulamak üzere kurulan grup şirketidir

UZAY ARITMA

2000 yılında, arıtma inşaatı projelerini gerçekleştirmek üzere, kurulan Uzay Arıtma grubun atıksu arıtma ve içme suyu arıtma tesislerinin inşaat işleri ile ilgili çalışmalarını yürüten grup şirketidir.

ÇELTİKÇİOĞLU GEMİCİLİK NAK.İNŞ.SAN. ve TİC.LTDŞTİ

ÇELTİKÇİOĞLU GEMİCİLİK NAK.İNŞ.SAN ve TİC. LTD.ŞTİ.Uğur Mumcu Cad. 92/1 G.O.P /ANKARA Tel: 0 312 446 72 12 Fax: 0 312 446 61 12 Seğmenler V.D. 242 050 3271

BETEL PLASTİK BORU LTD. - LİBYA

Bu şirketimiz, Libya Tripoli’de SPİRAL SAIMLI ÇELİK TAKVİYELİ YYPE KORİGE BORU üretmek üzere kurulmuştur.

Şubeler

1- ÇELTİKÇİOĞLU İNŞAAT LİBYA ŞUBESİ
Hay Al Andulus, Gırgariş, Talatiye Caddesi, Trablus, Libya
Tel / Faks : +218 214 774 899
2- ÇELTİKÇİOĞLU İNŞAAT GÜRCİSTAN ŞUBESİ
Batumi